KERJ 13.11.2016

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen yhteen (1) luokkaan.
~ Yksi ratsastaja/kolme (3) hevosta per luokka.
~ Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
~ Lyhyt arvonta.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.
~ VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa, hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
~ Vastuuhenkilö Hapero (VRL-06115), järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 15.10.2016 Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi KERJ051-070, muodossa:

Luokka (ei väliä kunhan nro/taso selviää)[rv]
Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu VH00-000-0000

esim.
2. CIC1 (avoin kaikille) - /40
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789
Hapero (VRL-06115) - Koni VH12-345-6780

Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille) - 30/30
2. CIC1 (avoin kaikille) - 30/30

Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: KERJ051, KERJ052,KERJ053, KERJ054, KERJ055, KERJ056, KERJ057, KERJ058, KERJ059, KERJ060, KERJ061, KERJ062,KERJ063, KERJ064, KERJ065, KERJ066, KERJ067, KERJ068, KERJ070, KERJ070

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille), 30 osallistujaa

1. Ninni H. (VRL-05766) - Villahaan Roima VH16-018-1761 
2. VP (VRL-14355) - Kaamoskaiho VH16-018-2082 
3. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Samentuva 
5. Vibaja (VRL-00727) - Virili VH13-018-1315 
6. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114
7. Siguri (VRL-11290) - Varjonkehrä VH16-018-1837
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Krokotiilinkyynel
9. Ninni H. (VRL-05766) - Hattaravillan Viljonkka VH16-018-2172
10. Milja (VRL-00692) - Sannin Arina
11. Cannabia (VRL-00033) - Tiilikan Omena VH16-018-2101
12. VP (VRL-14355) - Vähäpellon Hurmio VH16-018-1746
13. Vibaja (VRL-00727) - Ikilumi
14. Vibaja (VRL-00727) - Karmava VH05-018-8842
15. Oresama (VRL-02753) - Kollektiivinen Hulluus
16. Siguri (VRL-11290) - Hallan Hiimuinen Horkanronkka VH16-018-1833
17. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Husaari VH16-018-1434
18. tvisha (VRL-01671) - Vähäpellon Karkkihirmu VH16-018-2298
19. Hapero (VRL-06115) - Huvitutin Punurmio VH16-018-1479
20. Lea M. (VRL-13652) - Jalavan Kimalle VH16-018-2194
21. tvisha (VRL-01671) - Fiktion Huntu VH16-018-1890
22. Siguri (VRL-11290) - Fiktion Roudanruhtinas VH16-018-1850
23. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Patarouva VH16-018-1282
24. Lissu T. (VRL-12701) - Mörkövaaran Kuningatarhyytelö
25. Ninni H. (VRL-05766) - Llewelyn Emily VH15-026-0113
26. Lissu T. (VRL-12701) - Hevimiesystävä
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Leijonella VH11-018-0249
28. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Savanni VH16-018-1618
29. Cannabia (VRL-00033) - Syrjän Viaton Kulkija VH16-018-2100
30. VP (VRL-14355) - Surumurros VH16-018-2215 
 

Luokka 2, CIC1 (avoin kaikille), 30 osallistujaa

1. Lea M. (VRL-13652) - Tuiskulan Salvia VH16-018-1978 
2. Vibaja (VRL-00727) - Quiero’s Curiosity xx 
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Kasmir VH16-018-1502 
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ärrinmurrin VH16-018-2260 
5. Cannabia (VRL-00033) - Kuuralehdon Korpisoturi VH16-018-2168 
6. Cannabia (VRL-00033) - Nukkumatti VH16-018-2118
7. VP (VRL-14355) - Raitaviikari VH16-018-2022
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kissankita VH16-018-1992
9. Florencia (VRL-12354) - Last-Ditch Golden Bullet
10. Cannabia (VRL-00033) - Hortensian Mestarivalhe VH16-018-2167
11. Lea M. (VRL-13652) - Fiktion Ajattara VH14-018-0874
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jyväjemmari VH16-018-1925
13. Lea M. (VRL-13652) - Haavelaakson Väinö VH16-018-1539
14. Oresama (VRL-02753) - Monsieur Koivuniemi
15. Oresama (VRL-02753) - Veljeni Rottamieli
16. Hapero (VRL-06115) - Vain Väliaikainen VH16-018-1388
17. VP (VRL-14355) - Westeri VH16-018-1579
18. Vibaja (VRL-00727) - Bilmezden VEC
19. Florencia (VRL-12354) – Spudders
20. VP (VRL-14355) - Namiska VH16-018-2114
21. Hapero (VRL-06115) - Kauhukuva HV VH16-018-1262
22. Oresama (VRL-02753) - Erinheimon Muskettianubis
23. Lissu T. (VRL-12701) - Marrasmurha
24. Hapero (VRL-06115) - Talvitaru VH16-018-1592
25. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Rimpiviikate
26. Essis (VRL-13833) - Huisin Hallava
27. Ninni H. (VRL-05766) - J.N. Ajomies VH14-018-1884
28. Vibaja (VRL-00727) - Chimera xx VH13-006-0144
29. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Rovioruoja
30. Florencia (VRL-12354) – King of the Gansterhood