VVJ 24.07. 2014

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen max yhteen luokkaan.
~ Yksi ajaja/max kolme (3) hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max 30 osallistujaa.
~ Lyhyt arvonta.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.
~ VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa, hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
~ Vastuuhenkilö Hapero (VRL-06115), järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 18.07. 2014 Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi VVJ002-004, muodossa:

Luokka (ei väliä kunhan nro/taso selviää)[rv]
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

esim.
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
2. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
3. Vaativa yhdistetty yksilöille, avoin TT
4. Vaikea yhdistetty yksilöille, avoin TT

Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

OSALLISTUJAT

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa
1. áreena (VRL-13610) - Riimin Apassi VH14-018-0577 
2. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371 
3. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams 
4. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062 
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651 
6. Dora (VRL-13090) - Hattarahurmos
7. Miivi (VRL-13320) - TFH Lentävä Ruhtinas
8. Elsie (VRL-10986) - Concetrate SIC
9. áreena (VRL-13610) - Kostonjanoinen VH14-018-0740
10. áreena (VRL-13610) - Fiktion Reima VH14-018-0831
11. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
12. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Armada VH14-017-0105
13. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak
14. Miivi (VRL-13320) - TFH Onnen Kyynel
15. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
16. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
17. Sylvester (VRL-00483) - Yue Hendrike VH12-021-0108
18. Pierre (VRL-10531) - Abarrane VH14-046-0061
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
21. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
22. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
23. suba (VRL-12468) - Derian Samba
24. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
25. suba (VRL-12468) - Mydland Lilje
26. JP (VRL-01948) - Acantha's Miss Serena
27. Miivi (VRL-13320) - Pannukakku
28. Maru (VRL-04410) - Brunhilda
29. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Melli VH04-017-2165
30. Elsie (VRL-10986) - Snilli Tiffany 

Luokka 2, Noviisi yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa

1. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829 
2. Pierre (VRL-10531) - Rémy Ion VH13-041-0012 
3. *lumienkuli* (VRL-03491) - Cerion Cardeiriol 
4. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714 
5. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Onnetar 
6. Sylvester (VRL-00483) - Common Shelduck Inc VH14-017-0193
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
8. Dora (VRL-13090) - Visterin Rytinä
9. Maru (VRL-04410) - Shamrock's Ernestina
10. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Selena
11. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
12. Miivi (VRL-13320) - Riiviöiden Mahtipila
13. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
14. Miivi (VRL-13320) - Haltiasalon Urho
15. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
16. Miia Maria (VRL-10382) - Casimir v. Hardell VH14-017-0278
17. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824
18. Miia Maria (VRL-10382) - Rifion v. Hardell VH14-017-0277
19. Tierra (VRL-02841) - Mic Death Runner VH11-017-0621
20. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Arthur VH14-017-0194
21. Pierre (VRL-10531) - Duwayne VH14-041-0002
22. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
23. Milja (VRL-00692) - Riiviöiden Klaara VH13-018-1343
24. alhippa (VRL-00064) - Koistilan Sorja VH14-018-0207
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mariini VH12-018-1391
26. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
27. Sylvester (VRL-00483) - Lasin Dino VH14-017-0245
28. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
29. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
30. Tierra (VRL-02841) - Presta Buffered Case VH12-017-0358 

Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa

1. alhippa (VRL-00064) - Kuutamo TK VH13-018-1029 
2. Milja (VRL-00692) - Melynwyn Eilir VH14-026-0074 
3. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817 
4. Pierre (VRL-10531) - Ce's Seneca VH14-011-0321 
5. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija 
6. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
7. Tierra (VRL-02841) - Styling 224 VH11-017-0840
8. Sylvester (VRL-00483) - Wyat Honeyffee VH14-017-0243
9. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta
10. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
11. Tiikeri (VRL-10741) - Astan Hiljaisuus
12. suba (VRL-12468) - Wyat Lili Lullaby
13. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Riikkari VH13-018-0531
14. Sylvester (VRL-00483) - Vaapukan Uinuu VH13-017-0295
15. Elsie (VRL-10986) - Paddlington JAU VH14-057-0067
16. Sylvester (VRL-00483) - Violan Unia
17. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
18. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Miro
19. Elsie (VRL-10986) - Enchantment
20. Tierra (VRL-02841) - Plant Marks Honey VH12-017-0772
21. Milja (VRL-00692) - Difyr Liwsi VH14-026-0073
22. Miia Maria (VRL-10382) - Susie Snowflake Dei VH14-017-0014
23. áreena (VRL-13610) - Metsäkartanon Tuure VH14-018-0867
24. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
25. Pierre (VRL-10531) - Santa Colonna MET VH14-031-0281
26. Tierra (VRL-02841) - Jingles Devilish VH12-017-0441
27. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
28. áreena (VRL-13610) - Ponipalleron Tosi-Julia VH14-018-0823
29. areena (VRL-13610) - Rajaton Rallitus VH14-018-0833
30. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072 
 

Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilöille, 16 osallistujaa

1. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097 
2. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666 
3. Sylvester (VRL-00483) - Ofelia C 
4. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tihku VH14-018-0420 
5. Elsie (VRL-10986) - Velmuriina CENS VH14-018-0906
6. Nerita (VRL-12557) - Sointuvan Fred VH13-017-0710
7. Pierre (VRL-10531) - Supremé Quiana
8. Elsie (VRL-10986) - Kleine Circuits
9. Sylvester (VRL-00483) - Modern Tchaikovsky Dei
10. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
11. Pierre (VRL-10531) - Justimus Snilli VH14-031-0376
12. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen
13. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Aulis VH14-018-0030
14. Sylvester (VRL-00483) - Wyat Candy Dash
15. Pierre (VRL-10531) - Crayon Torrence VH14-013-0098
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sinililja VH14-018-0722