VVJ 20.10. 2014

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen max yhteen luokkaan.
~ Yksi ajaja/max neljä (4) hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max 40 osallistujaa.
~ Lyhyt arvonta.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.
~ VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa, hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
~ Vastuuhenkilö Hapero (VRL-06115), järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 17.10. 2014 Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi VVJ005-009, muodossa:

Luokka (ei väliä kunhan nro/taso selviää)[rv]
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

esim.
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin 40/40
2. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin 40/40
3. Vaativa yhdistetty yksilöille, avoin 40/40
4. Vaikea yhdistetty yksilöille, avoin 30/40

Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ005, VVJ006, VVJ007, VVJ008, VVJ009

OSALLISTUJAT, päivitetty 19.10.2014, klo 17:24

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa
1. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604 
2. Pierre (VRL-10531) - Reyvena Eleni VH14-041-0005 
3. taffel (VRL-08761) - Javelin Gone Bananas VH14-081-0006 
4. taffel (VRL-08761) - Shone Hamlet 
5. JP (VRL-01948) - Glowmoor Rosannah 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pink About It VH14-017-0368
8. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
9. Pierre (VRL-10531) - Abarrane VH14-046-0061
10. Wuuki. (VRL-13582) - Härdellin Robbie VH14-017-0276
11. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
12. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
13. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams
14. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
15. Dani (VRL-03561) - Nola VH14-026-0103
16. Wuuki. (VRL-13582) - Metsälammen Heinähäntä VH14-017-0399
17. Iida (VRL-12644) - Silver boy
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
19. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
20. Cynoria (VRL-11723) - Lehdon Viola VH14-017-0341
21. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
23. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
24. Meeri N. (VRL-02160) - Jade MÄN VH14-017-0120
25. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
26. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
27. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
28. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
29. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
30. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla
31. Marz. (VRL-08157) - Sambastyle Dei
32. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
33. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
34. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
35. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
36. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof VH14-017-0577
37. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519
38. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355
39. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
40. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651 

Luokka 2, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

1. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Brienne VH14-046-0096 
2. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230 
3. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita 
4. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164 
5. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair 
6. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080 
7. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja
8. _Larza (VRL-08666) - Kristoffer VH14-008-0013
9. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229
11. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
12. Leandra (VRL-01057) - Sointuvan Theodor VH14-017-0322
13. Leandra (VRL-01057) - Vuelie Dei VH14-017-0323
14. Cynoria (VRL-11723) - Svartbäcks Tindra VH14-053-0079
15. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
16. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
18. Mirks (VRL-06941) - Sambastyle Dei
19. Nintsu (VRL-01851) - Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Eddard VH14-046-0097
21. JP (VRL-01948) - Hanneke v.d. Zanneshof
22. Tuire N. (VRL-00345) - Dreadful Raindrop VH04-046-3184
23. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004
24. alhippa (VRL-00064) - Koistilan Sorja VH14-018-0207
25. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
26. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
28. Leandra (VRL-01057) - Choco Chanel
29. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia
30. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
31. _Larza (VRL-08666) - Brynhildr VH14-008-0012
32. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100
33. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
34. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712
35. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Shireen VH14-046-0098
36. Leandra (VRL-01057) - Valjean
37. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
38. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111
39. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy 

Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

1. Leandra (VRL-01057) - Milord Dei VH14-017-0324 
2. Leandra (VRL-01057) - L.K. Ish Morticia VH14-017-0196 
3. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848 
4. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020 
5. JP (VRL-01948) - Wyat Jazzberry Jam 
6. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384 
7. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
8. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
9. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212
10. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
11. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird VH14-017-0462
13. Lootusprinsessa (VRL-13784) - Karkurannan Patronus VH14-028-0321
14. alhippa (VRL-00064) - Auringonpimennys TK VH14-018-0608
15. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn
16. _Larza (VRL-08666) - Agnete VH14-008-0010
17. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404
18. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Ivar VH14-053-0036
19. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
20. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
21. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
22. _Larza (VRL-08666) - Osvald VH14-008-0016
23. Leandra (VRL-01057) - Luxembourg Dei VH14-017-0233
24. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Johnny Boy VH14-017-0480
25. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
26. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
27. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
28. Milja (VRL-00692) - Supremé Cavalier
29. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo VH14-021-0335
30. alhippa (VRL-00064) - Fiktion Sorbetti VH14-018-0636
31. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475
32. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314
33. _Larza (VRL-08666) - Henriette VH14-008-0014
34. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
35. Leandra (VRL-01057) - Tigress Dei VH14-017-0195
36. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034
37. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
38. Milja (VRL-00692) - Supremé Rhum
39. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
40. JP (VRL-01948) - Idya Icarus 
 

Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa

1. Pierre (VRL-10531) - Ostravassa Kehl 
2. Nerita (VRL-12557) - Sweet Strawberry Kisses VH14-017-0439 
3. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 
4. Pierre (VRL-10531) - Pyramint PB VH14-044-0328 
5. _Larza (VRL-08666) - Kliffa Fin Sød VH14-008-0015 
6. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Debra VH13-046-0083
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Scarlet VH13-046-0112
8. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666
9. Nerita (VRL-12557) - Sointuvan Fred VH13-017-0710
10. Leandra (VRL-01057) - SHMs Goliat
11. Leandra (VRL-01057) - Nymph v.d. Stoutenburg
12. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Freyah
13. _Larza (VRL-08666) - Agvar Elis VH14-008-0011
14. _Larza (VRL-08666) - Hasselgård Corona VH14-008-0009
15. Pierre (VRL-10531) - Havane VH12-066-0066
16. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
17. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
18. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028
19. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027
20. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Casey VH13-046-0092
21. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
22. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024
23. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei
24. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417
25. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
26. Leandra (VRL-01057) - Hellkitten Dei VH14-017-0325
27. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164
28. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Averill VH13-046-0089
29. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
30. Milja (VRL-00692) - Supremé Chiffon VH14-031-0418