VVJ 21.10. 2014

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen max yhteen luokkaan.
~ Yksi ajaja/max kolme (4) hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max 40 osallistujaa.
~ Lyhyt arvonta.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.
~ VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa, hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
~ Vastuuhenkilö Hapero (VRL-06115), järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 17.10. 2014 Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi VVJ005-009, muodossa:

Luokka (ei väliä kunhan nro/taso selviää)[rv]
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

esim.
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
2. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
3. Vaativa yhdistetty yksilöille, avoin TT
4. Vaikea yhdistetty yksilöille, avoin TT

Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ005, VVJ006, VVJ007, VVJ008, VVJ009

OSALLISTUJAT

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa
1. Wuuki. (VRL-13582) - Metsälammen Heinähäntä VH14-017-0399 
2. Dani (VRL-03561) - Nola VH14-026-0103 
3. Iida (VRL-12644) - Silver boy 
4. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams 
5. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058 
6. Marz. (VRL-08157) - Sambastyle Dei 
7. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
8. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
9. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
10. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
11. taffel (VRL-08761) - Shone Hamlet
12. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pink About It VH14-017-0368
13. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
14. Wuuki. (VRL-13582) - Härdellin Robbie VH14-017-0276
15. taffel (VRL-08761) - Javelin Gone Bananas VH14-081-0006
16. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362
17. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
18. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293
19. Pierre (VRL-10531) - Reyvena Eleni VH14-041-0005
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651
21. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
22. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
23. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
24. Pierre (VRL-10531) - Abarrane VH14-046-0061
25. Cynoria (VRL-11723) - Lehdon Viola VH14-017-0341
26. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355
27. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla
28. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
29. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost
30. JP (VRL-01948) - Glowmoor Rosannah
31. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
32. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof VH14-017-0577
33. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
34. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
35. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
37. Meeri N. (VRL-02160) - Jade MÄN VH14-017-0120
38. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
39. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
40. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519 
 

Luokka 2, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

 1. _Larza (VRL-08666) - Kristoffer VH14-008-0013 
2. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164 
3. Mirks (VRL-06941) - Sambastyle Dei 
4. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230 
5. Leandra (VRL-01057) - Choco Chanel 
6. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa 
7. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060
8. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
10. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080
11. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
12. alhippa (VRL-00064) - Koistilan Sorja VH14-018-0207
13. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229
16. Tuire N. (VRL-00345) - Dreadful Raindrop VH04-046-3184
17. Nintsu (VRL-01851) - Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012
18. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Brienne VH14-046-0096
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712
21. Leandra (VRL-01057) - Vuelie Dei VH14-017-0323
22. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
23. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Shireen VH14-046-0098
24. JP (VRL-01948) - Hanneke v.d. Zanneshof
25. Leandra (VRL-01057) - Sointuvan Theodor VH14-017-0322
26. _Larza (VRL-08666) - Brynhildr VH14-008-0012
27. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita
28. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy
29. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390
30. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia
31. Leandra (VRL-01057) - Valjean
32. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824
33. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
34. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
35. Cynoria (VRL-11723) - Svartbäcks Tindra VH14-053-0079
36. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Eddard VH14-046-0097
37. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004
38. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829
39. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja 

Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

1. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird VH14-017-0462 
2. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214 
3. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384 
4. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404 
5. Leandra (VRL-01057) - Luxembourg Dei VH14-017-0233 
6. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169 
7. alhippa (VRL-00064) - Fiktion Sorbetti VH14-018-0636
8. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
9. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
10. Lootusprinsessa (VRL-13784) - Karkurannan Patronus VH14-028-0321
11. JP (VRL-01948) - Wyat Jazzberry Jam
12. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
13. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314
14. _Larza (VRL-08666) - Henriette VH14-008-0014
15. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
16. Leandra (VRL-01057) - Milord Dei VH14-017-0324
17. _Larza (VRL-08666) - Agnete VH14-008-0010
18. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212
19. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
20. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475
21. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848
22. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Ivar VH14-053-0036
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
24. Leandra (VRL-01057) - L.K. Ish Morticia VH14-017-0196
25. alhippa (VRL-00064) - Auringonpimennys TK VH14-018-0608
26. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198
27. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
28. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn
29. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
30. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo VH14-021-0335
31. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Johnny Boy VH14-017-0480
32. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
33. Milja (VRL-00692) - Supremé Rhum
34. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
35. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
36. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
37. _Larza (VRL-08666) - Osvald VH14-008-0016
38. Milja (VRL-00692) - Supremé Cavalier
39. Leandra (VRL-01057) - Tigress Dei VH14-017-0195
40. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034 
 

Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa

1. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028 
2. _Larza (VRL-08666) - Hasselgård Corona VH14-008-0009 
3. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417 
4. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024 
5. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666 
6. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164
7. _Larza (VRL-08666) - Agvar Elis VH14-008-0011
8. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Debra VH13-046-0083
9. Nerita (VRL-12557) - Sointuvan Fred VH13-017-0710
10. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Freyah
11. _Larza (VRL-08666) - Kliffa Fin Sød VH14-008-0015
12. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Casey VH13-046-0092
13. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027
14. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei
15. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
16. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Scarlet VH13-046-0112
17. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
18. Nerita (VRL-12557) - Sweet Strawberry Kisses VH14-017-0439
19. Pierre (VRL-10531) - Ostravassa Kehl
20. Pierre (VRL-10531) - Pyramint PB VH14-044-0328
21. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416
22. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
23. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Averill VH13-046-0089
24. Pierre (VRL-10531) - Havane VH12-066-0066
25. Leandra (VRL-01057) - SHMs Goliat
26. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
27. Milja (VRL-00692) - Supremé Chiffon VH14-031-0418
28. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
29. Leandra (VRL-01057) - Hellkitten Dei VH14-017-0325
30. Leandra (VRL-01057) - Nymph v.d. Stoutenburg