VVJ 24.10. 2014

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen max yhteen luokkaan.
~ Yksi ajaja/max kolme (4) hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max 40 osallistujaa.
~ Lyhyt arvonta.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy VRL:n kilpailukalenterista.
~ VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen suositeltavaa, hevosten VH-tunnukset eivät ole pakollisia.
~ Vastuuhenkilö Hapero (VRL-06115), järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 17.10. 2014 Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi VVJ005-009, muodossa:

Luokka (ei väliä kunhan nro/taso selviää)[rv]
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

esim.
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
1. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
2. Noviisi yhdistetty yksilöille, avoin TT
3. Vaativa yhdistetty yksilöille, avoin TT
4. Vaikea yhdistetty yksilöille, avoin TT

Osallistujatilanne tarkistettavissa kutsuryppään ensimmäisestä kutsusta.

Ryppään kaikki kutsut: VVJ005, VVJ006, VVJ007, VVJ008, VVJ009

OSALLISTUJAT

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa
1. Dani (VRL-03561) - Nola VH14-026-0103 
2. Hapero (VRL-06115) - Banshee HV VH11-017-0362 
3. Wuuki. (VRL-13582) - Metsälammen Heinähäntä VH14-017-0399 
4. Minni (VRL-10337) - Wyat Casper Ghost 
5. Wuuki. (VRL-13582) - Härdellin Robbie VH14-017-0276 
6. Miia Maria (VRL-10382) - Limelingo Swiffer VH14-017-0293 
7. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Jazzy Jubilant VH14-017-0344
8. Wuuki. (VRL-13582) - Vaapukan Bearnice VH14-017-0532
9. JP (VRL-01948) - Glowmoor Rosannah
10. Marz. (VRL-08157) - Sambastyle Dei
11. Axel (VRL-13550) - Ulapan Armoton Aikamatka VH14-018-1165
12. taffel (VRL-08761) - Shone Hamlet
13. Pierre (VRL-10531) - Eloisee VH14-041-0001
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sulho VH13-018-0346
15. Pierre (VRL-10531) - Reyvena Eleni VH14-041-0005
16. Iida (VRL-12644) - Silver boy
17. taffel (VRL-08761) - Javelin Gone Bananas VH14-081-0006
18. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Pink About It VH14-017-0368
19. Pierre (VRL-10531) - Abarrane VH14-046-0061
20. Milja (VRL-00692) - Fridan Maitokahvi VH14-018-1207
21. Hapero (VRL-06115) - Keldoron HV VH11-017-0604
22. JP (VRL-01948) - Defying Gravity Dei
23. Dani (VRL-03561) - Drumford Sweet Dreams
24. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Hilla
25. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Phineas VH14-017-0430
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tuure VH14-018-0651
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Veini VH14-018-0334
28. Axel (VRL-13550) - Fiktion Ulriikka VH14-018-0921
29. taffel (VRL-08761) - Glowmoor Quitita VH14-017-0557
30. Dani (VRL-03561) - Wyat Diva By Blood VH14-017-0371
31. Cynoria (VRL-11723) - Lehdon Viola VH14-017-0341
32. Cynoria (VRL-11723) - Calvin v.d. Graafkamp VH14-017-0294
33. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Helmi
34. Cynoria (VRL-11723) - Remukylän Vikke VH11-017-0519
35. Cynoria (VRL-11723) - Rhena v.d. Zanneshof VH14-017-0577
36. Hapero (VRL-06115) - Anialwch Lynfa VH14-026-0062
37. Wuuki. (VRL-13582) - Rimina v. Synvilla VH14-017-0549
38. Pierre (VRL-10531) - Cyndara VH14-046-0058
39. Meeri N. (VRL-02160) - Jade MÄN VH14-017-0120
40. Miia Maria (VRL-10382) - Applegarden's Kittykat VH14-017-0355 
 

Luokka 2, Noviisi yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

 1. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Bonita 
2. Pierre (VRL-10531) - O'Aingealag VH14-046-0060 
3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Eddard VH14-046-0097 
4. _Larza (VRL-08666) - Kristoffer VH14-008-0013 
5. Mirks (VRL-06941) - Sambastyle Dei 
6. Nintsu (VRL-01851) - Vodca with Coffee MPB VH13-023-0012 
7. Cynoria (VRL-11723) - Ebba av Bøgesdal VH14-053-0100
8. Leandra (VRL-01057) - Valjean
9. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Marionetti VH13-018-1341
11. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080
12. _Larza (VRL-08666) - Brynhildr VH14-008-0012
13. JP (VRL-01948) - Hanneke v.d. Zanneshof
14. krista (VRL-13773) - Pärren Pussipöksy
15. Milja (VRL-00692) - Fiktion Selma VH14-018-0712
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Popliini VH14-018-0713
17. Leandra (VRL-01057) - Sointuvan Theodor VH14-017-0322
18. Pierre (VRL-10531) - Huikauhia
19. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Brienne VH14-046-0096
20. JP (VRL-01948) - Kullan Vernissa
21. Hapero (VRL-06115) - Sixx of Jewel VH05-017-0714
22. Leandra (VRL-01057) - Choco Chanel
23. Hapero (VRL-06115) - Magnum Stardust JL VH07-024-0230
24. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Wilde Margareth VH14-022-0121
25. Pierre (VRL-10531) - Elaysee VH14-041-0004
26. alhippa (VRL-00064) - Koistilan Sorja VH14-018-0207
27. alhippa (VRL-00064) - Hopeahohde TK VH14-018-0824
28. Leandra (VRL-01057) - Vuelie Dei VH14-017-0323
29. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Meripihka VH14-018-1390
30. Nintsu (VRL-01851) - Moana's Honey Brianna VH12-024-0163
31. Hapero (VRL-06115) - Zelda's Acragadabra VH11-046-0019
32. Milja (VRL-00692) - Fiktion Sirkku VH14-018-1229
33. Nintsu (VRL-01851) - Sunny Burprisp VH12-024-0164
34. Cynoria (VRL-11723) - Svartbäcks Tindra VH14-053-0079
35. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
36. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Tulimarja
37. Tuire N. (VRL-00345) - Dreadful Raindrop VH04-046-3184
38. alhippa (VRL-00064) - Huvin Rysleri VH14-018-0829
39. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Shireen VH14-046-0098 

Luokka 3, Vaativa yhdistetty yksilöille, 40 osallistujaa

1. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Velmu-Tähti VH12-018-1198 
2. Milja (VRL-00692) - Supremé Rhum 
3. Miia Maria (VRL-10382) - Rosebud Dei VH14-017-0475 
4. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Queenie VH14-017-0212 
5. Pierre (VRL-10531) - Breandan Weylyn 
6. Cynoria (VRL-11723) - Alvgårds Ivar VH14-053-0036 
7. Hapero (VRL-06115) - Henkimyytti VH14-018-0817
8. Nintsu (VRL-01851) - Marshmallow Man MPB VH13-023-0042
9. Leandra (VRL-01057) - Tigress Dei VH14-017-0195
10. Pierre (VRL-10531) - Janay Prime VH14-031-0848
11. Hapero (VRL-06115) - Qiu NOY VH11-088-0018
12. Leandra (VRL-01057) - Milord Dei VH14-017-0324
13. Nintsu (VRL-01851) - Disco's Coming VH13-024-0169
14. Nintsu (VRL-01851) - Dowton Amber VH14-024-0003
15. Hapero (VRL-06115) - Myrna TN VH11-046-0020
16. Leandra (VRL-01057) - L.K. Ish Morticia VH14-017-0196
17. _Larza (VRL-08666) - Agnete VH14-008-0010
18. _Larza (VRL-08666) - Henriette VH14-008-0014
19. Cynoria (VRL-11723) - Tipsy vom Liliebloom VH14-017-0314
20. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
21. Meeri N. (VRL-02160) - Snilli Berry VH14-017-0404
22. JP (VRL-01948) - Wyat Jazzberry Jam
23. Miia Maria (VRL-10382) - Elm Johnny Boy VH14-017-0480
24. _Larza (VRL-08666) - Osvald VH14-008-0016
25. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Shoogie Woogie VH14-017-0214
26. Milja (VRL-00692) - Supremé Cavalier
27. Lootusprinsessa (VRL-13784) - Karkurannan Patronus VH14-028-0321
28. JP (VRL-01948) - Idya Icarus
29. alhippa (VRL-00064) - Auringonpimennys TK VH14-018-0608
30. yaren (VRL-04468) - Harhaluulo VH14-018-1384
31. Cynoria (VRL-11723) - Päivärinteen Mimi VH14-017-0280
32. alhippa (VRL-00064) - Fiktion Sorbetti VH14-018-0636
33. JP (VRL-01948) - Je Suis Prest Dei
34. Leandra (VRL-01057) - Luxembourg Dei VH14-017-0233
35. Milja (VRL-00692) - Mair Eboni VH14-026-0072
36. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mainio VH13-018-1349
37. Pierre (VRL-10531) - Trze Przemo VH14-021-0335
38. Hapero (VRL-06115) - Riihikorven Topaasi VH14-018-0653
39. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034
40. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Sassy Snowbird VH14-017-0462 
 

Luokka 4, Vaikea yhdistetty yksilöille, 30 osallistujaa

1. Rea (VRL-10658) - Clídna REA VH14-046-0028 
2. Milja (VRL-00692) - Supremé Pepper VH14-031-0416 
3. Pierre (VRL-10531) - Havane VH12-066-0066 
4. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164 
5. Pierre (VRL-10531) - Pyramint PB VH14-044-0328 
6. Nerita (VRL-12557) - Sointuvan Fred VH13-017-0710
7. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Averill VH13-046-0089
8. _Larza (VRL-08666) - Hasselgård Corona VH14-008-0009
9. Leandra (VRL-01057) - Sinead Dei
10. Rea (VRL-10658) - Áedán REA VH14-046-0024
11. Milja (VRL-00692) - Supremé Chiffon VH14-031-0418
12. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Debra VH13-046-0083
13. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Casey VH13-046-0092
14. Milja (VRL-00692) - Supremé Jaslyn VH14-031-0419
15. Leandra (VRL-01057) - Nymph v.d. Stoutenburg
16. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Scarlet VH13-046-0112
17. Nerita (VRL-12557) - Sweet Strawberry Kisses VH14-017-0439
18. Pierre (VRL-10531) - Brynhild Freyah
19. Hapero (VRL-06115) - Peilikuva HV VH11-018-0677
20. Nintsu (VRL-01851) - Anfarwol Terrwyn VH14-022-0016
21. Rea (VRL-10658) - Deirdre REA VH14-046-0027
22. _Larza (VRL-08666) - Kliffa Fin Sød VH14-008-0015
23. Milja (VRL-00692) - Supremé Bambi VH14-031-0417
24. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Hölynpöly VH14-018-1097
25. Pierre (VRL-10531) - Ostravassa Kehl
26. _Larza (VRL-08666) - Agvar Elis VH14-008-0011
27. Leandra (VRL-01057) - Hellkitten Dei VH14-017-0325
28. Leandra (VRL-01057) - SHMs Goliat
29. Nintsu (VRL-01851) - Aneurin Brin
30. Hapero (VRL-06115) - Lakean Rommikaakao VH11-018-0666