MEJ 27.07. 2011

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen vain yhteen luokkaan.
~ Yksi ratsastaja/max. 3 hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max. 30 osallistujaa.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy MEJ:n kalenterista.
~ VRL- ja VH-tunnukset eivät pakollisia, seura pakollinen!
~ Vastuuhenkilö Hapero, järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 22.07. Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi MEJ001-004 (Jos tahdot osallistua vain tähän kutsuun, otsikoi MEJ+kutsun numero), tämä muoto:

~ Luokka nro ja taso[rv]
Ratsastaja (SEURA) - Ratsu

esim.
~ 01 40cm[rv]
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
~ 01 60cm
~ 02 70cm
~ 03 80cm
~ 04 90cm
~ 05 100cm
~ 06 110cm

Luokissa 1-4 vain luonnon eri materiaaleista koottuja pystyesteitä.

Luokissa 5 ja 6 aikaisempien luokkien esteiden lisäksi kahluuosuus ja mäkieste.

Luokka 1, 60cm, 11os.
1. läjä (PVR) - SCN Joker
2. viljami (KGR) - World of Warcraft
3. viljami (KGR) - Snapshot Crow
4. Break (PVR) - M.L. Chocolate Smile
5. Tiia Johanna (:)) - Leo v. Leijonhufvud
6. Hamzi (WR) - Law&Order v. Field
7. Tiia Johanna (:)) - Blomqvist Tor
8. Mariella (HCT) - Ellie Beat
9. Tiia Johanna (:)) - Snickers Lejonhjärta
10. viljami (KGR) - Gwalch Denim
11. Break (PVR) - Alec SVA

Luokka 2, 70cm, 13os.
1. Tiia Johanna (:)) - Akerblad Allan
2. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
3. JP (KGR) - Brookbank Dylan
4. Tiia Johanna (:)) - Tina v. Sjöblom
5. Matilde (RCG) - Ina B
6. Hapero (PZT) - Ruunamäen Texas Sun
7. JP (KGR) - Awana Long Dream
8. Matilde (RCG) - Hywarrd Caerwyn
9. Hapero (PZT) - Zelda's Acragadabra
10. re-elect (ERI) - Las Palmas
11. Matilde (RCG) - Daerwyn Dawn
12. JP (KGR) - Brookbank Hazard
13. Tiia Johanna (:)) - Svenskberg Yvonne

Luokka 3, 80cm, 11os.
1. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
2. viljami (KGR) - Riiviöiden Savotar
3. Hapero (PZT) - Aamukahvi AW
4. Criminal (SJC) – Ruskankuva
5. viljami (KGR) - Avaon Dawn
6. Break (PVR) - Amélie's Quick Step
7. JP (KGR) - Joya
8. viljami (KGR) - Rajattoman Ilo
9. JP (KGR) - Alyssa of Lakewood
10. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
11. Criminal (SJC) – Twiggy KPM

Luokka 4, 90cm, 16os.
1. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat
2. Matilde (RCG) - Koston Kivihelmi
3. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
4. Hamzi (WR) - SS Rash Trivial
5. Donna (SEPPO) - Kivikylän Aamos
6. Hamzi (WR) - Twisted Snake
7. Hamzi (WR) - Varjon Nummipusu
8. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
9. Matilde (RCG) - Shalandra FW
10. re-elect (ERI) - Madman Madonna
11. re-elect (ERI) - Big Black Boom
12. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
13. Donna (SEPPO) - Mörkövaaran Klaara
14. Hapero (PZT) - Lothario
15. Hanne (KGR) - Kalervon Poika
16. Matilde (RCG) - Varpumäen Vekseli

Luokka 5, 100cm, 23os.
1. evia (:)) - Peretna BHE
2. Donna (SEPPO) - Vandaless Mi
3. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
4. Break (PVR) - RW' Ripcord ox
5. viljami (KGR) - Kaajan Aprilli
6. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
7. viljami (KGR) - Oravan Oikku-Oskari
8. Break (PVR) - RIFA's Grnella Phán ox
9. naakka (HCT) - Tiger's Cathrine
10. Matilde (RCG) - Crhistopher
11. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
12. naakka (HCT) - Wonderchild
13. naakka (HCT) - Wondrous Arman
14. Donna (SEPPO) - Pinocchio WAS
15. Hapero (PZT) - Rajattoman Rajariina
16. viljami (KGR) - Danger Zone F
17. Criminal (SJC) – Cadence HRW
18. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
19. Criminal (SJC) – Päivänsäde
20. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
21. Matilde (RCG) - Wermona KL
22. Hanne (KGR) - RD Vind Bjelle
23. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen

Luokka 6, 110cm, 22os.
1. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
2. Criminal (SJC) – Raindance al Asiljema ox
3. Break (PVR) - SS Prince of Time xx
4. Hapero (PZT) - Alibi
5. Criminal (SJC) – Drachen Eisigen
6. Mariella (HCT) - Alman Korpraali
7. Em. (PVR) - Eslionz
8. Criminal (SJC) – Adolescent Young ox
9. Break (PVR) - Quantums Draco xx
10. Matilde (RCG) - Crhistopher
11. Mariella (HCT) - Simona Kamlosan
12. Hamzi (WR) - Leerjongen
13. re-elect (ERI) - Perle Lily
14. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
15. Break (PVR) - Secret Pandora xx
16. re-elect (ERI) - Shane SP4
17. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
18. Hapero (PZT) - MF Unfailing
19. Hanne (KGR) - Korpi Tapio
20. Mariella (HCT) - Dreaming Through
21. Hanne (KGR) - Lost Cherise
22. Matilde (RCG) - Shalandra FW