MEJ 28.07. 2011

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen vain yhteen luokkaan.
~ Yksi ratsastaja/max. 3 hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max. 30 osallistujaa.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy MEJ:n kalenterista.
~ VRL- ja VH-tunnukset eivät pakollisia, seura pakollinen!
~ Vastuuhenkilö Hapero, järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 22.07. Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi MEJ001-004 (Jos tahdot osallistua vain tähän kutsuun, otsikoi MEJ+kutsun numero), tämä muoto:

~ Luokka nro ja taso[rv]
Ratsastaja (SEURA) - Ratsu

esim.
~ 01 40cm[rv]
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
~ 01 60cm
~ 02 70cm
~ 03 80cm
~ 04 90cm
~ 05 100cm
~ 06 110cm

Luokissa 1-4 vain luonnon eri materiaaleista koottuja pystyesteitä.

Luokissa 5 ja 6 aikaisempien luokkien esteiden lisäksi kahluuosuus ja mäkieste.

Luokka 1, 60cm, 11os.
1. Hamzi (WR) - Law&Order v. Field
2. Tiia Johanna (:)) - Blomqvist Tor
3. Break (PVR) - M.L. Chocolate Smile
4. läjä (PVR) - SCN Joker
5. Tiia Johanna (:)) - Snickers Lejonhjärta
6. viljami (KGR) - Gwalch Denim
7. viljami (KGR) - World of Warcraft
8. Tiia Johanna (:)) - Leo v. Leijonhufvud
9. viljami (KGR) - Snapshot Crow
10. Mariella (HCT) - Ellie Beat
11. Break (PVR) - Alec SVA

Luokka 2, 70cm, 13os.
1. Tiia Johanna (:)) - Svenskberg Yvonne
2. Matilde (RCG) - Ina B
3. Hapero (PZT) - Zelda's Acragadabra
4. Matilde (RCG) - Daerwyn Dawn
5. JP (KGR) - Awana Long Dream
6. Hapero (PZT) - Ruunamäen Texas Sun
7. Tiia Johanna (:)) - Akerblad Allan
8. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
9. re-elect (ERI) - Las Palmas
10. JP (KGR) - Brookbank Dylan
11. Matilde (RCG) - Hywarrd Caerwyn
12. Tiia Johanna (:)) - Tina v. Sjöblom
13. JP (KGR) - Brookbank Hazard

Luokka 3, 80cm, 11os.
1. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
2. viljami (KGR) - Riiviöiden Savotar
3. JP (KGR) - Joya
4. JP (KGR) - Alyssa of Lakewood
5. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
6. Hapero (PZT) - Aamukahvi AW
7. viljami (KGR) - Avaon Dawn
8. viljami (KGR) - Rajattoman Ilo
9. Criminal (SJC) – Twiggy KPM
10. Criminal (SJC) – Ruskankuva
11. Break (PVR) - Amélie's Quick Step

Luokka 4, 90cm, 16os.
1. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
2. Hamzi (WR) - Varjon Nummipusu
3. Hamzi (WR) - Twisted Snake
4. re-elect (ERI) - Madman Madonna
5. re-elect (ERI) - Big Black Boom
6. Hapero (PZT) - Lothario
7. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat
8. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
9. Hamzi (WR) - SS Rash Trivial
10. Matilde (RCG) - Koston Kivihelmi
11. Hanne (KGR) - Kalervon Poika
12. Matilde (RCG) - Varpumäen Vekseli
13. Donna (SEPPO) - Kivikylän Aamos
14. Matilde (RCG) - Shalandra FW
15. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
16. Donna (SEPPO) - Mörkövaaran Klaara

Luokka 5, 100cm, 23os.
1. Donna (SEPPO) - Pinocchio WAS
2. Hapero (PZT) - Rajattoman Rajariina
3. naakka (HCT) - Wonderchild
4. Matilde (RCG) - Wermona KL
5. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
6. Break (PVR) - RIFA's Grnella Phán ox
7. Criminal (SJC) – Päivänsäde
8. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
9. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
10. Hanne (KGR) - RD Vind Bjelle
11. Donna (SEPPO) - Vandaless Mi
12. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
13. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen
14. naakka (HCT) - Wondrous Arman
15. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
16. naakka (HCT) - Tiger's Cathrine
17. Break (PVR) - RW' Ripcord ox
18. evia (:)) - Peretna BHE
19. Matilde (RCG) - Crhistopher
20. viljami (KGR) - Oravan Oikku-Oskari
21. Criminal (SJC) – Cadence HRW
22. viljami (KGR) - Danger Zone F
23. viljami (KGR) - Kaajan Aprilli

Luokka 6, 110cm, 22os.
1. Hapero (PZT) - Alibi
2. Criminal (SJC) – Drachen Eisigen
3. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
4. re-elect (ERI) - Shane SP4
5. Matilde (RCG) - Crhistopher
6. Hanne (KGR) - Lost Cherise
7. Mariella (HCT) - Dreaming Through
8. Matilde (RCG) - Shalandra FW
9. Mariella (HCT) - Simona Kamlosan
10. Criminal (SJC) – Raindance al Asiljema ox
11. Break (PVR) - Secret Pandora xx
12. Mariella (HCT) - Alman Korpraali
13. Em. (PVR) - Eslionz
14. Hapero (PZT) - MF Unfailing
15. Criminal (SJC) – Adolescent Young ox
16. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
17. Break (PVR) - SS Prince of Time xx
18. Break (PVR) - Quantums Draco xx
19. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
20. Hanne (KGR) - Korpi Tapio
21. Hamzi (WR) - Leerjongen
22. re-elect (ERI) - Perle Lily