MEJ 27.07. 2011

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen vain yhteen luokkaan.
~ Yksi ratsastaja/max. 3 hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max. 30 osallistujaa.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy MEJ:n kalenterista.
~ VRL- ja VH-tunnukset eivät pakollisia, seura pakollinen!
~ Vastuuhenkilö Hapero, järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 29.07. Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi MEJ001-004 (Jos tahdot osallistua vain tähän kutsuun, otsikoi MEJ+kutsun numero), tämä muoto:

~ Luokka nro ja taso[rv]
Ratsastaja (SEURA) - Ratsu

esim.
~ 01 40cm[rv]
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
~ 01 60cm
~ 02 70cm
~ 03 80cm
~ 04 90cm
~ 05 100cm
~ 06 110cm

Luokissa 1-4 vain luonnon eri materiaaleista koottuja pystyesteitä.

Luokissa 5 ja 6 aikaisempien luokkien esteiden lisäksi kahluuosuus ja mäkieste.

Luokka 1, 60cm, 11os.
1. viljami (KGR) - World of Warcraft
2. Break (PVR) - Alec SVA
3. Hamzi (WR) - Law&Order v. Field
4. viljami (KGR) - Gwalch Denim
5. Break (PVR) - M.L. Chocolate Smile
6. Tiia Johanna (:)) - Blomqvist Tor
7. Tiia Johanna (:)) - Snickers Lejonhjärta
8. viljami (KGR) - Snapshot Crow
9. Mariella (HCT) - Ellie Beat
10. läjä (PVR) - SCN Joker
11. Tiia Johanna (:)) - Leo v. Leijonhufvud

Luokka 2, 70cm, 13os.
1. Tiia Johanna (:)) - Tina v. Sjöblom
2. JP (KGR) - Brookbank Hazard
3. JP (KGR) - Awana Long Dream
4. Matilde (RCG) - Hywarrd Caerwyn
5. JP (KGR) - Brookbank Dylan
6. Tiia Johanna (:)) - Akerblad Allan
7. Matilde (RCG) - Daerwyn Dawn
8. Hapero (PZT) - Ruunamäen Texas Sun
9. Matilde (RCG) - Ina B
10. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
11. Tiia Johanna (:)) - Svenskberg Yvonne
12. Hapero (PZT) - Zelda's Acragadabra
13. re-elect (ERI) - Las Palmas

Luokka 3, 80cm, 11os.
1. JP (KGR) - Alyssa of Lakewood
2. Hapero (PZT) - Aamukahvi AW
3. viljami (KGR) - Avaon Dawn
4. viljami (KGR) - Rajattoman Ilo
5. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
6. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
7. Criminal (SJC) – Twiggy KPM
8. JP (KGR) - Joya
9. Criminal (SJC) – Ruskankuva
10. viljami (KGR) - Riiviöiden Savotar
11. Break (PVR) - Amélie's Quick Step

Luokka 4, 90cm, 16os.
1. Hamzi (WR) - Varjon Nummipusu
2. Hamzi (WR) - Twisted Snake
3. Matilde (RCG) - Koston Kivihelmi
4. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
5. Donna (SEPPO) - Kivikylän Aamos
6. Matilde (RCG) - Shalandra FW
7. Hapero (PZT) - Lothario
8. re-elect (ERI) - Big Black Boom
9. Hamzi (WR) - SS Rash Trivial
10. Hanne (KGR) - Kalervon Poika
11. re-elect (ERI) - Madman Madonna
12. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
13. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
14. Matilde (RCG) - Varpumäen Vekseli
15. Donna (SEPPO) - Mörkövaaran Klaara
16. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat

Luokka 5, 100cm, 23os.
1. Criminal (SJC) – Päivänsäde
2. Hapero (PZT) - Rajattoman Rajariina
3. Break (PVR) - RW' Ripcord ox
4. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
5. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
6. viljami (KGR) - Kaajan Aprilli
7. viljami (KGR) - Danger Zone F
8. Matilde (RCG) - Crhistopher
9. Hanne (KGR) - RD Vind Bjelle
10. naakka (HCT) - Wondrous Arman
11. naakka (HCT) - Wonderchild
12. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
13. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen
14. Donna (SEPPO) - Vandaless Mi
15. Donna (SEPPO) - Pinocchio WAS
16. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
17. Break (PVR) - RIFA's Grnella Phán ox
18. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
19. naakka (HCT) - Tiger's Cathrine
20. evia (:)) - Peretna BHE
21. Matilde (RCG) - Wermona KL
22. Criminal (SJC) – Cadence HRW
23. viljami (KGR) - Oravan Oikku-Oskari

Luokka 6, 110cm, 22os.
1. Break (PVR) - SS Prince of Time xx
2. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
3. Mariella (HCT) - Simona Kamlosan
4. Matilde (RCG) - Shalandra FW
5. Break (PVR) - Quantums Draco xx
6. Hamzi (WR) - Leerjongen
7. Matilde (RCG) - Crhistopher
8. Hanne (KGR) - Lost Cherise
9. Criminal (SJC) – Raindance al Asiljema ox
10. Mariella (HCT) - Alman Korpraali
11. re-elect (ERI) - Shane SP4
12. Criminal (SJC) – Drachen Eisigen
13. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
14. Break (PVR) - Secret Pandora xx
15. Hapero (PZT) - Alibi
16. Criminal (SJC) – Adolescent Young ox
17. re-elect (ERI) - Perle Lily
18. Hapero (PZT) - MF Unfailing
19. Mariella (HCT) - Dreaming Through
20. Hanne (KGR) - Korpi Tapio
21. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
22. Em. (PVR) - Eslionz