MEJ 30.07. 2011

Säännöt & rajoitukset + muu info
~ Yksi hevonen vain yhteen luokkaan.
~ Yksi ratsastaja/max. 3 hevosta per luokka
~ Jokaiseen luokkaan max. 30 osallistujaa.
~ Osallistujia otetaan vasta, kun kutsu löytyy MEJ:n kalenterista.
~ VRL- ja VH-tunnukset eivät pakollisia, seura pakollinen!
~ Vastuuhenkilö Hapero, järjestyspaikka Hengenvaara.

Osallistuminen
VIP 22.07. Osallistu sähköpostiin: [email protected] otsikoi MEJ001-004 (Jos tahdot osallistua vain tähän kutsuun, otsikoi MEJ+kutsun numero), tämä muoto:

~ Luokka nro ja taso[rv]
Ratsastaja (SEURA) - Ratsu

esim.
~ 01 40cm[rv]
Hapero (VRL-06115) - Polle VH12-345-6789

Kopioi siis alapuolelta luokat ja lisää osallistujat alle!

Luokat:
~ 01 60cm
~ 02 70cm
~ 03 80cm
~ 04 90cm
~ 05 100cm
~ 06 110cm

Luokissa 1-4 vain luonnon eri materiaaleista koottuja pystyesteitä.

Luokissa 5 ja 6 aikaisempien luokkien esteiden lisäksi kahluuosuus ja mäkieste.

Luokka 1, 60cm, 11os.
1. Break (PVR) - Alec SVA
2. Tiia Johanna (:)) - Leo v. Leijonhufvud
3. Tiia Johanna (:)) - Blomqvist Tor
4. Tiia Johanna (:)) - Snickers Lejonhjärta
5. Hamzi (WR) - Law&Order v. Field
6. Break (PVR) - M.L. Chocolate Smile
7. läjä (PVR) - SCN Joker
8. Mariella (HCT) - Ellie Beat
9. viljami (KGR) - Gwalch Denim
10. viljami (KGR) - Snapshot Crow
11. viljami (KGR) - World of Warcraft

Luokka 2, 70cm, 13os.
1. Matilde (RCG) - Hywarrd Caerwyn
2. re-elect (ERI) - Rhubarb Blood
3. Hapero (PZT) - Ruunamäen Texas Sun
4. Tiia Johanna (:)) - Svenskberg Yvonne
5. Hapero (PZT) - Zelda's Acragadabra
6. JP (KGR) - Awana Long Dream
7. Tiia Johanna (:)) - Akerblad Allan
8. Matilde (RCG) - Ina B
9. re-elect (ERI) - Las Palmas
10. Tiia Johanna (:)) - Tina v. Sjöblom
11. JP (KGR) - Brookbank Hazard
12. JP (KGR) - Brookbank Dylan
13. Matilde (RCG) - Daerwyn Dawn

Luokka 3, 80cm, 11os.
1. Break (PVR) - Amélie's Quick Step
2. viljami (KGR) - Rajattoman Ilo
3. viljami (KGR) - Riiviöiden Savotar
4. viljami (KGR) - Avaon Dawn
5. JP (KGR) - Joya
6. Hapero (PZT) - Aamukahvi AW
7. Hapero (PZT) - Hidden's View of Sundown ox
8. Hapero (PZT) - Sodapop LCR
9. JP (KGR) - Alyssa of Lakewood
10. Criminal (SJC) – Twiggy KPM
11. Criminal (SJC) – Ruskankuva

Luokka 4, 90cm, 16os.
1. re-elect (ERI) - Madman Madonna
2. Matilde (RCG) - Koston Kivihelmi
3. re-elect (ERI) - Big Black Boom
4. Donna (SEPPO) - Kivikylän Aamos
5. Donna (SEPPO) - Mörkövaaran Klaara
6. Hanne (KGR) - Kalervon Poika
7. Hamzi (WR) - Varjon Nummipusu
8. Hamzi (WR) - SS Rash Trivial
9. Hamzi (WR) - Twisted Snake
10. re-elect (ERI) - Seven Smart Chick
11. Matilde (RCG) - Varpumäen Vekseli
12. Hapero (PZT) - Peilikuva HV
13. Hapero (PZT) - Haavekuva AW
14. Hapero (PZT) - Lothario
15. Hanne (KGR) - KA Leigesoldat
16. Matilde (RCG) - Shalandra FW

Luokka 5, 100cm, 23os.
1. Hapero (PZT) - Breakway's Splash ox
2. Break (PVR) - RIFA's Grnella Phán ox
3. Donna (SEPPO) - Pinocchio WAS
4. naakka (HCT) - Wondrous Arman
5. Donna (SEPPO) - Vandaless Mi
6. Criminal (SJC) – Päivänsäde
7. Hamzi (WR) - Gossip-Monger fce
8. evia (:)) - Peretna BHE
9. Hanne (KGR) - RD Vind Bjelle
10. viljami (KGR) - Kaajan Aprilli
11. viljami (KGR) - Oravan Oikku-Oskari
12. naakka (HCT) - Tiger's Cathrine
13. naakka (HCT) - Wonderchild
14. viljami (KGR) - Danger Zone F
15. Break (PVR) - RW' Ripcord ox
16. Hamzi (WR) - BothAnd WAS
17. Matilde (RCG) - Crhistopher
18. Hanne (KGR) - Kalevan Ujo-Lemminkäinen
19. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect
20. Hapero (PZT) - Rajattoman Rajariina
21. Criminal (SJC) – Cadence HRW
22. Hapero (PZT) - Lakean Rommikaakao
23. Matilde (RCG) - Wermona KL

Luokka 6, 110cm, 22os.
1. re-elect (ERI) - Shane SP4
2. Em. (PVR) - Eslionz
3. Mariella (HCT) - Alman Korpraali
4. Hapero (PZT) - MF Unfailing
5. Break (PVR) - Secret Pandora xx
6. Mariella (HCT) - Simona Kamlosan
7. Break (PVR) - Quantums Draco xx
8. Matilde (RCG) - Crhistopher
9. Matilde (RCG) - Shalandra FW
10. Break (PVR) - SS Prince of Time xx
11. Hanne (KGR) - Korpi Tapio
12. Criminal (SJC) – Raindance al Asiljema ox
13. Hamzi (WR) - Leerjongen
14. re-elect (ERI) - Perle Lily
15. Hapero (PZT) - Alibi
16. re-elect (ERI) - Kenyon of Rhosgobel
17. Mariella (HCT) - Dreaming Through
18. Criminal (SJC) – Adolescent Young ox
19. Hamzi (WR) - Kangaroo Valley
20. Hanne (KGR) - Lost Cherise
21. Criminal (SJC) – Drachen Eisigen
22. Matilde (RCG) - RW' Butterfly Effect